0
м Харків, вул. Молочна 8
+38 (095) 586-00-98
Замовити дзвінок
Прийом дзвінків: Пн-Пт 09:00–19:00 Сб 10:00–15:00, Нд-вихідний

Який змішувач на кухню краще купити і як правильно вибирати

13.06.2019

Який змішувач купити на кухню складно вирішити з першого погляду. В першу чергу ми підбираємо виріб під інтер'єр, оскільки він має виглядати в ньому гармонійно. А вже в процесі придбання спливає безліч нюансів, які на перший погляд здавалися незначними. Головною проблемою стає виріб з кріпленням, відмінний від встановленого крану на кухні, що перетворюється на справжнісінький головний біль. У статті ми розглянемо параметри, на які необхідно орієнтуватися, вирішуючи придбати кухонний кран.

Який вибрати і купити змішувач на кухню

Щоб вибрати змішувач на кухню і купити те що потрібно, зверніть увагу на основні характеристики:

Визначивши свої побажання по перерахованим вище характеристикам, ви з великою ймовірністю купите саме той кран на кухню, який вам потрібен. А тепер давайте детальніше у всьому размеберемося.

В першу чергу варто визначити місця розташування крана. Вони бувають:

Краны на стену и на мойку

Настінні моделі по влаштуванню нагадують вироби для ванної. Різниця полягає в відсутності лійки для душу, довжина горизонтального гусака знаходиться в межах 20 см. Вони прикручуються безпосередньо до виходів труб водопостачання з різьбленням. Відстань між точками підключення дорівнює 150 мм. Такі змішувачі будуть ідеальними для кухні, де збереглася радянська розводка труб посередині стіни. Не відбирають корисний простір на горизонтальній поверхні.

Вибір змішувача для мийки або стільниці пов'язаний з його вертикальною установкою. Він фіксується під робочою поверхнею, що вносить в нього свої конструктивні особливості. Їх підбір додатково ускладнюється двома видами кріплень:

Перше представляє собою трубку із зовнішнім різьбленням, на яку накручується підтискна гайка. Саме пристосування нарізним сполученням скріплене з корпусом крану. Воно буває декількох діаметрів, що необхідно уточнювати при покупці. Велика перевага при виборі змішувача на гайці в його міцному кріпленні на тонких поверхнях. Рекомендуються для установки на мийках в кухні.

Крепление смесителей на кухню

Шпилька являє собою металевий штир з нанесеною на нього зовнішньої різьбою. У деяких моделях їх дві, що підвищує міцність фіксації. До кожної шпильки обов'язково додається притискна пластина, що має велику площу для рівномірного розподілу навантаження. Вона притискається за допомогою гайки, але істотно меншого розміру. Вибір ідеальний при установці на стільниці, що відрізняються значною товщиною. При цьому від її матеріалу не залежить, який мішувач на кухню краще купити. Вони універсальні і підходять для дерев'яних, акрилових, мармурових, деревно-стружкових і деревно-волокнистих плит.

Вибираючи собі змішувач на кухню з кріпленням, звертайте увагу на наявність ущільнювючих гумок. Зараз вони поставляються в більшості наборів. Їх відсутність помітно ускладнює монтаж, оскільки необхідно йти з приладом на ринок і безпосередньо там підбирати ущільнювачі.

Застосовувані матеріали для виготовлення кранів

На українському ринку зараз представлені змішувачі з таких матеріалів:

Из какого материала бывают смесители

Пластиковий кухонний змішувач є хітом останніх років. Це пов'язано з його низькою ціною, приємним зовнішнім виглядом і гідним терміном служби. Не варто плекати надії, що простоїть 40 років. Він робиться з розрахунком на 1-2 роки, а при належному догляді і стабільному невеликому тиску в системі пробуде і довше. Пристосування повністю (крім запірного механізму) вилито з полімерів, що значно знижує його вартість. Такі пластмасові змішувачі для кухонної раковини користуються популярністю у власників дач, оскільки не уявляють цінності для грабіжників. Якщо ж прилад їм сподобався, то покупка нового не буде витратною. На зиму його можна забрати в квартиру.

Підбирають змішувачі з латуні або нержавіючої сталі любителі довгострокових вкладень. Період служби таких кранів від 5 років і більше. Це пов'язано з тим, що дані сплави металів мають підвищену стійкість до дії вологи. Крани з них не схильні до окислення і взаємодії з багатьма чистячими засобами, але мити їх бажано милом і витирати насухо рушником. При цьому сантехніка збереже свій привабливий зовнішній вигляд і на ній не буде розведень.

Силумінові змішувачі - це продукція зі сплаву алюмінію з кремнієм. У нього можуть входити інші компоненти. Все це значно змінює властивості сплаву, тому кухонні крани з нього бувають як дешевими, так і дорогими. Але в будь-якому випадку вони не стійкі до дії води, тому завжди мають захисне напилення з інших матеріалів. Такий великий варіативний ряд робить сілумінові змішувачі найбільш різноманітними. Велика частина кранів на кухні зроблена з нього.

Захисно-декоративне покриття

Головне його завдання уберегти корпус приладу від іржавіння і руйнування під дією вологи і вогкості. Залежно від застосовуваних покриттів зовнішній вигляд змішувача може значно змінюватися, що позначається на його відповідністі інтер'єру.

Найбільш часто вживаними покриттями для кухонного крана є:

Всі вони дають можливість облагородити пристосування і надати йому дорогий зовнішній вигляд.

Хромований змішувач є найпоширенішим, оскільки характеризується значною стійкістю до стирання, простий у виконанні і імітує нержавійку. Більшість дизайнерів і домогосподарок вважають найкращими ці крани для монтажу на кухонну мийку. Хромована плівка вважається класичною, оскільки до неї давно всі звикли.

Нікелювання і особливо обміднення на сантехніці зустрічаються рідко. З останньої воліють робити весь корпус, але хитрі виробники намагаються підвищити таким способом цінність своєї продукції в очах клієнта. Нікель має золотистий відтінок, тому не завжди вписується в обстановку. Обидва металу стійкі до різних типів впливів.

Пофарбовані кухонні змішувачі не мають обмежень за кольором.

краны покрытые краской

Їх палітра безмежна, тому порошкову фарбу застосовують навіть для покриття нержавійки, що розширює модельний ряд. Але з усіх типів напилення найменш довговічне і більш інших схильне до сколів. До того ж на ньому добре видно всі дефекти покриття. З іншого боку, яскравий змішувач може стати головним акцентом в кухні, і змусити заздрити всіх знайомих.

Який змішувач краще купити на кухню по запираючему механізму

Перекривати і регулювати потік може:

Буксові - це відомі всім з дитинства вентильні пристрої. Їх перевага в стійкості до забруднень і простоті ремонту. Головний герметизуючий елемент - кільце ущільнювача. Воно легко підлягає заміні. Якщо рідина з трубопроводу постійно брудна, то це найкращий вибір. До того ж цінителі двохвентильних змішувачів на мийці в кухні можуть максимально точно налаштувати температуру струменя.

Зупинити вибір на крані з картриджем варто при бажанні регулювати однією рукою всі показники струменя (натиск, температура). У ньому є кілька керамічних пластин, в залежності, від положення яких змінюється обсяг холодної та гарячої води, що надходить в камеру змішування . Вони щільно притерті один до одного, тому чутливі до наявності твердих домішок і швидко псуються. До того ж під час ремонту крана необхідно міняти весь картридж, а не тільки запчастини. Великий їх плюс в здатності "запам'ятовувати" температуру, і її немає необхідності налаштовувати кожен раз, що зменшує рахунки за водопостачання.

Форма виливу

У змішувачів вона буває різноманітною. У моделей з гнучким гусаком спрямовується в різні боки. Головне при виборі змішувача на кухонну мийку - струмінь повинен потрапляти точно в центр раковини. При цьому висота не повинна призводити до розбризкування води, але дозволяти наповнювати великогабаритний посуд.

Додаткові функції

До них відносяться:

Колірна індикація вказує на температуру потоку, що запобігає опікам. До того ж це виглядає красиво, особливо при слабкому освітленні.

Вибрати змішувач з висувним гусаком варто для великої родини і на кухню в приватному секторі. З його допомогою можна акуратно помити овочі, набрати відро для поливу троянд.

Механізми, які можна підключати до фільтру, називають "на дві води". Завдяки підбору таких пристосувань немає необхідності в додатковому устаткуванні. У нього є два важелі, один подає стандартну воду з водопроводу, а другий - з фільтру. Вони не контактують між собою, оскільки рухаються по різних трубопроводах і аераторах.

смесители на 2 воды

Агрегатований з бойлером маленького обсягу здатний зробити гаряче водопостачання при літніх профілактичних роботах та цілорічне при необхідності.

Якої фірми купити змішувач на кухню

Найбільш якісні вироби пропонують європейські фірми з виробництвом на території Євросоюзу і тривалою історією. До них відносяться німецькі Grohe, Hansgrohe, Hansa, іспанська Genebre, фінська Oras. Віддаючи перевагу їх змішувачам, вибирають дійсно надійну продукцію з терміном гарантії 5 років і більше. Мінусом може бути те, що часто вони створюють індивідуальні запірні механізми. Це робиться для того, щоб купували тільки у них компомненти, котрі швидко ламаються.

Більш доступними і довговічними є змішувачі Haiba і український Ukrsanlit.

Найбільш бюджетними вважаються Solone і Sanitary Wares, вироблені в Китаї. Гарантія на їх корпус становить не більше 12 місяців.

Підведемо підсумок

Знаючи всі основні характеристики, за якими найкраще вибирати кухонний змішувач, можна швидко і легко підібрати потрібний виріб. Щоб спростити вам пошук, ліворуч на екрані в інтернет-магазині Sanmix, є відповідні фільтри, що прискорюють процес відбору.

Для оформлення заявки зателефонуйте нам за вказаними у верхній частині сторінки телефонними номерами або зробіть замовлення в один клік. Всі представлені в каталозі моделі відповідають фотографіям і опису. Чекаємо на ваш дзвінок!