0
м Харків, вул. Молочна 8
+38 (095) 586-00-98
Замовити дзвінок
Прийом дзвінків: Пн-Пт 09:00–19:00 Сб 10:00–15:00, Нд-вихідний
Фильтр

Стабілізатори

Купити стабілізатор напруги для будинку або підприємства - значить уберегти свої побутові прилади від поломок. Нестабільна подача струму одна з основних проблем української електромережі, але на це не звертають увагу до тих пір, поки не згорів холодильник з комп'ютером. Щоб уберегти себе від зайвих витрат, найкраще встановити спеціальний стабілізатор, що дозволяє утримувати необхідні показники весь час і уникнути короткого замикання.

Види стабілізаторів напруги

Залежно від способу виконання свого завдання вони діляться на:

Кожен з них має свої недоліки і переваги. Ми детально розглянемо два найбільш популярних варіанту.

Сімісторний стабілізатор напруги

Головною перевагою є широкий діапазон напруги на вході. При цьому їх може бути кілька, що тільки розширює сферу застосування приладу. В такому випадку перед початком роботи вибирається необхідний діапазон. Наприклад, 132-258 В можна змінити на 93-228 Вольт.

Електронні або сімісторних стабілізатори не мають механічних деталей, які беруть участь в регулюванні. У них міститься мікропроцесор, який здійснює вимірювання напруги і регулює роботу напівпровідників, керуючих автотрансформатором.

Такі стабілізатори мають дуже багато переваг:

З мінусів необхідно звернути увагу на відсутність запасу потужності і регулювання, здійснюване поступово. Перше означає, що прилад розрахований на певну вихідну потужність при вхідній в 220 В. При її падінні пропорційно знижується значення на виході. Друге говорить про те, що електронний стабілізатор напруги має обмежене число обмоток (чим їх більше, тим вище точність регулювання). У дорогих моделях їх число може доходити до 46 і більше.

Релейні стабілізатори напруги

Головним робочим елементом в них є набір реле, які здійснюють комутацію між обмотками трансформатора. За своєю будовою вони мають подібний принцип роботи з електронними, але мають свої позитивні і негативні якості.

Плюси релейних стабілізаторів:

З мінусів варто відзначити середній, але помітний рівень шуму. Під час перемикання вони клацають, що може дратувати. Якщо ж струм постійно змінюється, то клацання стають інтенсивнішими. Так само релейні стабілізатори характеризуються істотною похибкою вихідного напруги, здатної досягати ± 20 Вольт, і кількістю ступенів регулювання не більше 12. Більша їх кількість зустрічається досить рідко.

Все це обмежує термін служби стабілізатора, і гарантія на них рідко перевищує 1 рік. А при зниженій напрузі в електромережі, релейний стабілізатор повинен мати при виконанні своїх завдань запас по потужності в 30-40%.

Лінійно-інтерактивний джерело безперебійного живлення

Він стоїть особняком і має помітні нюанси в роботі. На відміну від попередніх виробів не тільки перетворює струм, а може виробляти перемикання між мережею та акумулятором. При цьому джерело безперебійного живлення контролює рівень заряду в накопичувачі, що дозволяє уникнути форс-мажорних ситуацій. Ціна таких приладів висока, але вона з лишком окупається збереженою побутовою технікою.

Де в Україні купити стабілізатор напруги?

Якісні і надійні перетворювачі струму представлені в інтернет магазині SANMIX. У нашому каталозі стабілізаторів напруги є товари як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Всі вони відповідають ГОСТу і вказаним технічним характеристикам.

Для придбання стабілізатора зателефонуйте нам за вказаними вгорі телефонними номерами або оформіть зворотний дзвінок. Перший вільний оператор відразу ж з вами зв'яжеться!