0
м Харків, вул. Молочна 8
+38 (095) 586-00-98
Замовити дзвінок
Прийом дзвінків: Пн-Пт 09:00–19:00 Сб 10:00–15:00, Нд-вихідний
Фильтр

Насоси вібраційні

Хіт продажу
Насос вібраційний Pumpman TVM60-10 Нmax 70м Qmax 1,1 куб.м 250Вт
Артикул: 282590
1 838 грн.

Вібраційний насос погружной є однією з найбільш затребуваних різновидів насосного обладнання. Він добре зарекомендував себе при створенні систем водозабезпечення та поливу. Найчастіше їх застосовують для колодязів та, в меншій мірі, для свердловин.

Чому варто купити вібраційний насос?

Дані вироби дуже прості в пристрої і досить ефективні. При невеликих знаннях в комплектації механізму, їх ремонт можна проводити самостійно. При цьому їх вартість одна з найнижчих на ринку, що робить їх найпопулярнішими в Україні. При дотриманні умов експлуатації відрізняються тривалим терміном служби. Занурювальні вібраційні насоси добре підходять для наповнення накопичувальних поливальних ємностей, короткочасного поливу саду і городу, очищення від мулу свердловин на воду. Це самі універсальні вироби серед всіх подібних пропозицій.

Пристрій і основні частини

Зазначений електричний насос зібраний з:

Як працює погружной вібраційний насос

Всмоктування і переміщення води відбувається за рахунок зворотно-поступальних рухів поршня. При подачі електричного струму на котушку виникає магнітне поле. Воно втягує в себе якір, спочатку розташований в камері нагнітання. У цей момент відбувається вигинання гумового поршня. У момент зменшення тиску в камеру всмоктування починає надходити вода. Коли вона повністю заповнює весь обсяг, дія магнітного поля пропадає. Оскільки всі отвори в насосі вібраційному закриті зворотними клапанами, вона може пройти тільки в нагнітаючу камеру. Туди її виштовхує повернувся в зворотне положення шток.

У цей момент відбувається повторне намагнічування, і рідина виштовхується з нагнітаючої камери в трубопровід.

Кількість таких рухів поршнем вібраційного насоса перевищує 100 в секунду. Оскільки його хід дуже маленький, зовні це виявляється тільки в вібрації, яку і видно, і чути по гулу магнітної котушки.

корпус насоса

Від нього залежить стійкість вібраціонніка до механічних пошкоджень, можливість витримувати створюваний тиск. Сучасна насосостроітельная промисловість випускає два типи корпусу на насоси:

Перший варіант більш дешевий. При ударі об колодязні кільця або стінки свердловини може пошкодитися, що призведе до необхідності покупки нового електронасоса. Матеріал досить міцний, але вимагає до себе акуратного і дбайливого ставлення.

В основному віддають перевагу купити вібраційний насос в алюмінієвому корпусі. Метал не тільки міцніше, а й краще відводить тепло від робочих елементів, чим значно подовжує термін служби, хоча ціна його набагато вище.

Типи заглибних вібраційних насосів

З назви очевидно, що для початку використання приладу повинно бути повністю занурене під водне дзеркало. При роботі на повітрі він перегорає на протязі 1-2 хвилин, якщо не встановлена захисна електроніка.

При цьому за способом забору рідини всі пристрої діляться на:

У перших забірний отвір розташовується вгорі, а у других - знизу пристрою. У більшості випадків рекомендують купувати прилади з верхнім забором. Під час роботи такі механізми не захоплюють пісок і частки сміття з дна колодязя. Тому вони вважаються більш довговічними, добре зарекомендували себе при використанні в місцях водозабору з мутними і забрудненими джерелами. Але при їх замовленні необхідно враховувати, що обладнання призначене тільки для питної води. Такі прилади можна розміщувати на відстані в 30 см від дна.

Насоси з нижнім забором води здатні засмоктувати мул і бруд з дна резервуара, тому мембрани в них швидше виходять з ладу, а якість води має бути спочатку вище. До поверхні дна відстань повинна становити не менше 1 метра.

продуктивність

Вібраційний насос - це малопотужний механізми, відповідно і електроенергії вони споживають небагато. В основному виробники пропонують вироби потужністю від 100 до 300 Вт. Цього цілком достатньо, щоб від насоса до місця видачі довжина становила до 80 метрів. Цього цілком достатньо для більшості користувачів.

Також це значення залежить від числа клапанів. За цим показником вони бувають:

Другі більш потужні, оскільки мають дві точки одночасного водозабору.

Де недорого замовити вібраційний насос в Україні?

Доступне, довговічне і якісне насосне обладнання можна вибрати в інтернет магазині SANMIX. У нашому каталозі представлені вібраційні насоси, ціна яких одна з найпривабливіших серед аналогічних пропозицій.

Щоб придбати вподобану модель, зателефонуйте зазначеними номерами телефону або залиште замовлення на сайті.