0
м Харків, вул. Молочна 8
+38 (095) 586-00-98
Замовити дзвінок
Прийом дзвінків: Пн-Пт 09:00–19:00 Сб 10:00–15:00, Нд-вихідний

Як вибрати змішувачі для душу

06.01.2020

Що потрібно знати для того, щоб вибрати відповідний змішувач в душову Вашої квартири або будинку?

Для початку визначимо, чим є змішувач для душу, адже його досить часто плутають зі змішувачем для ванни. І так, увага: переважно змішувач для душу не має в своїй конструкції виливу. Тобто, це просто ручка або вентилі, або сенсорна панель, що відповідає за подачу води в лійку, а також в душову стійку. Іноді такий змішувач може бути оснащений і зливом, але він відрізняється габаритами і конструкцією. Звичайно, можна встановити змішувач у ванну з лійкою для душу. Якщо тільки у вас є ванна і ця дія обдумана.

душевой смеситель

Перейдемо до головного питання. Чим же повинна керуватися людина перед покупкою змішувача для душу? Існує безліч нюансів і факторів, які необхідно врахувати перед вибором і покупкою змішувача для душу, якщо, звичайно, Ви підійшли до цього питання з усією серйозністю. У цій статті будуть описані всі найбільш важливі моменти, на які варто звернути увагу.

Види механізмів змішування змішувачів для душу

Змішувачі для душу розрізняються по багатьом факторам, в тому числі і за механізмом змішування. Існують наступні їх типи:

Двохвентильний змішувач для душа - це минуле, яке все ще нагадує про себе. Він оснащений кран-буксами, які дозволяють регулювати як натиск, так і температуру. Правда, це вимагає деякого часу і участі. Кран-букси бувають «черв'ячного» виду, з запірною гумовою манжетою, або ж керамічні. Останні є більш зручними, а перші - дешевими. На додаток до всього, даний вид змішувачів вже давно відносять до такого стилю як ретро. Якщо, звичайно, він виконаний в класичному для нього стилі з хрестовими вентилями. Звичайно, такий конструктив може бути корисний у випадках, коли найчастіше потрібно використовувати тільки гарячу або холодну воду.

однорычажный

Одноважільний змішувач для душу - це зручність і простота у використанні. Він володіє всього одним важелем, за допомогою якого, використовуючи тільки одну руку, можна налаштувати і натиск, і температуру води одночасно. В основі конструкції знаходиться картридж, що складається з двох керамо-пластин зі спеціальними отворами. Їх площа суміщення і впливає на регульовані параметри водного середовища. Такий вид змішувача, на відміну від двухвентельного, витрачає менший обсяг води для досягнення потрібних параметрів температури.

Важливо розуміти, що змішувач з термостатом сам по собі не гріє воду. Він лише контролює надходження потоку води з заданим параметром температури. Тобто, якщо виставити на термостаті температуру в 38 °С і відкрити подачу води, то вона буде надходити саме такої температури. Не буде різких перепадів між холодною і гарячою водою, які часто бувають при налаштуванні через звичайний змішувач. У разі, якщо в будинку буде тільки холодна вода, то термостат ніяк не зможе зробити її теплою.

Сенсорні змішувачі для душу0 відрізняються тим, що не мають ні важелів, ні вентилів, ні будь-яких ще кнопок і перемикачів. Управління здійснюється через сенсорну панель, за допомогою якої можна виставити і температуру, і натиск, і інші додаткові опції. Сенсорні змішувачі мають досить високу ціну і переважно встановлюються в інтер'єрах типу hi-tech. Вони також мають ідеально захищений корпус і великий термін експлуатації.

Сенсорный смеситель для душа

Види комплектацій і монтажу змішувачів для душу

Можна зустріти досить багато різних способів установки змішувачів і їх зовнішнього вигляду в цілому. Бувають такі типи змішувачів з вигляду, комплектації та монтажу:

Каскадный смеситель для душа

Встраиваемые смесители

Особливості матеріалів змішувачів для душу

Спершу розберемося в тому, з яких матеріалів і сплавів створюються змішувачі для душу. Найпопулярнішою сировиною для створення даного виду сантехнічного обладнання є:

Силуміном називають сплав алюмінію і кремнію з деякою часткою різних корисних домішок. Цей матеріал має більшу міцність і зносостійкість, ніж сам алюміній, але поступається іншим його сплавам. Щільність силумінових сплавів становить 2,94 г/см3. Сам по собі силумін є дешевим у виробництві і досить крихким матеріалом. Що стосується часу експлуатації, то стандартним гарантійним терміном для змішувача з силуміну є один рік. Виходячи з цього, встановлювати змішувач з цього матеріалу не рекомендується, якщо, звичайно, в пріоритеті не стоїть його дешевизна.

Кераміка міцний і екологічно чистий матеріал. Прийнято вважати, що змішувач з кераміки - це стиль, якість, екологічність і практичність. Такі змішувачі володіють високим терміном експлуатації, якщо їх не бити. Справа в тому, що, незважаючи на всі плюси кераміки, вона є досить крихким матеріалом. Зате з неї можна зробити досить цікаві речі унікального дизайну. Також варто знати, що з кераміки роблять запірні елементи. При покупці керамічного змішувача цей момент потрібно уточнити у продавця, щоб не отримати виріб з іншого матеріалу.

Змішувачі з нержавіючої сталі - дуже міцні, стійкі до механічного впливу, зносостійкі. Вони володіють високим терміном експлуатації, захищені від корозії і стійкі до хімічного впливу. Більшість средньобюджетних змішувачів виконуються саме з цього матеріалу.

Латунні змішувачі коштують трохи дорожче, ніж сілумінові. В основному це сплави міді і цинку в різних пропорціях. Латунь є стійкою до будь-якого хімічного впливу і не вступає в реакцію з водою. Вона не окислюється і не схильна до корозії. Змішувачі з латуні і бронзи є найбільш довговічними. Термін експлуатації може досягати 20-25 років і це не межа. Завдяки цьому і ціна на них значно вища. Краще заплатити один раз і забути, ніж кожні пару років купувати новий змішувач. Вони також бувають різного дизайну, різних форм і конструкцій, що дозволяє застосовувати їх практично в будь-якому інтер'єрі.

Так який же змішувач для душу вибрати?

Варто знати ще дещо на додаток до викладеної вище інформації. Якість змішувача залежить не тільки від його механізму, конструкції і матеріалу з якого він зроблений. Основну відповідальність за якість змішувачів несе виробник. Є такі підприємства, які допускають похибки в виробництві, використовують неякісні матеріали та різними способами намагаються здешевити весь процес створення виробів. Це позначається на досить низькій ціні.

Але далеко не всі дешеві змішувачі вважаються низькосортними. Звичайно, є перевірені компанії, на кшталт Grohe, Wezer або Hansa, в сумлінності яких ніхто не сумнівається. А є і менш знамениті, але не менш відповідальні виробники як, наприклад, Frap або Gappo. Ці компанії випускають змішувачі для економ і люкс класів, але вартість цих виробів досить доступна. А все завдяки правильній наладці виробництва.

Висновки:

Особливості Гарного і якісного змішувача:

Який саме вид змішувача для душу вибрати, залежить тільки від Ваших особистих переваг і фінансових можливостей. Ви завжди можете звернутися до наших консультантів, які допоможуть вибрати оптимальний варіант.

Супутні Товари