0
м Харків, вул. Молочна 8
+38 (095) 586-00-98
Замовити дзвінок
Прийом дзвінків: Пн-Пт 09:00–19:00 Сб 10:00–15:00, Нд-вихідний

Як вибрати змішувач? Рекомендації та поради

18.06.2017

Вирішивши купити змішувач, ми часто зупиняємося на тому, що не знаємо який з представленого різноманіття вибрати. Сучасний ринок сантехнічного обладнання рясніє розмаїттям моделей і модифікацій. Ситуація ускладнюється тим, що з кожним роком кількість варіантів стає все більшою. Інтернет-магазин SANMIX рекомендує, в першу чергу, при виборі змішувача керуватися його технічними характеристиками, а вже потім звертати увагу на дизайн.

Види змішувачів по місцю установки

Залежно від того, в якій частині будинку розташовується даний пристрій, буде відрізнятися його форма і пред’явлені до нього вимоги.

Змішувачі бувають для:

Прилади для кухні мають високий вилив, що дає можливість вільно розміщувати під ними високі каструлі, мити посуд в зручній позі. Переважно їх роблять поворотними, що дозволяє встановлювати мийки з декількома відділеннями.

Змішувачі для умивальників, найчастіше, мають невеликий розмір і маленьку висоту. Така форма економить і без того обмежений простір в наших санвузлах. Вони призначені для миття рук і вмивання.

Пристрої для ванни відрізняються великою різноманітністю форми виливу. Це викликано тим, що можуть застосовуватися тільки для наповнення ванни або бути комбінованими. Комбіновані моделі виробляються з поворотним гусаком (виливом). Вони застосовуються, коли ванна і умивальник знаходяться поруч, як в більшості радянських квартир. Також можуть поєднувати в собі і душ. Такі пристрої є найпопулярнішими в Україні для установки у ванних кімнатах.

Душові змішувачі якраз відрізняються тим, що в них за непотрібністю не використовують вилив. Зовні вони представляють собою змішувач з довгою лійкою (або гнучкий шланг) з розпилювачем на кінці.

Прилади для біде є для нас досить новим явищем, як і саме біде. Від інших подібних пристроїв його відрізняє маленький розмір, один важіль управління, маленький струмінь води, що дає можливість сдійснювати інтимну гігієну, шарнірний аератор, який повертається у всіх напрямках і дає можливість виставляти зручний кут потоку.

Змішувачі за принципом дії

Всі представлені на ринку моделі даних приладів діляться на:

У двухзахватних на корпусі розташовано два важелі для контролю подачі холодної і гарячої води. З усього представленого ряду вони є одними з найбільш точних, оскільки надають можливість максимально скрупульозно налаштувати бажану температуру потоку. Ціна змішувачів варіюється від дуже дешевих до дорогих. Для контролю сили потоку в них використовються вентильні головки (по-іншому, кран-букса). Вона дуже проста в заміні і ремонті, має прийнятну ціну. Головний їх недолік в тому, що для регулювання потрібно задіяти обидві руки.

Вирішивши купити змішувач, найчастіше вибирають однозахватні, котрі зараз є одними з найпопулярніших в Україні. Вони дуже зручні у використанні, оскільки для регулювання натиску і температури застосовується один і той же важіль. Виставивши його в певне положення при відкритті, всі показники зберігаються до моменту виключення.

Бесконтактный смеситель

Сенсорні прилади є в нашій країні досить новими і мало поширеними. Їх широкому використанню перешкоджає велика ціна. Найчастіше застосовуються в громадських туалетах, оскільки такі прилади дають можливість істотно економити воду. Принцип їх роботи грунтується на тому, що датчик включає подачу тільки в момент попадання рук в поле його дії. Є змішувачі, в яких вода подається тільки певний проміжок часу, і є такі, в яких вона ллється тільки під час утримання рук біля датчиків.

Останньою розробкою є змішувачі-термостати. Принцип їх роботи грунтується на тому, що прилад сам змішує гарячу і холодну воду для отримання на виході потрібної температури. Це ідеальне рішення для сімей з маленькими дітьми. Такий змішувач не дозволить дитині обпектися. Він виставляється на температуру до 40 градусів Цельсія, але можна зробити і більше.

Змішувачі для води за типом монтажу

Залежно від того, як вони встановлюються, бувають:

Вибираючи змішувач, вже з самої назви стає зрозумілим, що при горизонтальному розташуванні, вони монтуються на раковини, умивальники, краю ванни. Часто такі прилади в наборі мають донний клапан, що дозволяє економити воду і перекривати її в моменти необхідності.

Вертикальні змішувачі встановлюються на стіни, за що й отримали свою назву. Саме вони, найчастіше, і є прихованими. Великий недолік прихованого монтажу в тому, що всі комунікації ховаються в стіну і закриваються плиткою. При виникненні поломок доведеться демонтувати частину стіни, що закриває пристрій.

Матеріали виготовлення змішувачів

Їх роблять з алюмінієвого сплаву, латуні, сталі. Корпуси, виготовлені з чорної сталі не стійкі до корозії, тому зверху мають захисне покриття з хрому. Чим дорожче модель, тим більше його товщина.

Латунні мають оригінальний зовнішній вигляд, який не завжди підходить по дизайну. Залежно від складу вона може мати різну стійкість до дії вологи і термін служби.

Латунный смеситель

Також можна вибрати змішувач, що має корпус із сплавів алюмінію, завдяки великій різноманітності тут представлені моделі як з дешевого, так і дорогого сегменту ринку, але вони завжди нижче за ціною, ніж латунні.

Пристрій з якими характеристиками вибрати, залежить тільки від ваших особистих переваг. Якщо виникають сумніви або питання, зателефонуйте менеджерам інтернет-магазину SANMIX. Вони не тільки проведуть професійну консультацію, розкажуть про характеристики кожної моделі товару, а й підберуть оптимальний варіант.

Супутні Товари