- Код товару: CV023326
- Виробник: Rozma
- Наявність:
Муфта редукційна ПЕ Rozma 32х25 мм – це компресійний (обтискний) фітінг, призначений для з'єднання двох поліетиленових (ПЕ) труб різного діаметру. Вона дозволяє надійно і герметично перейти з труби більшого діаметра на меншу трубу, або навпаки, без використання зварювального обладнання.
Основні характеристики:
Діаметри: 32х25 мм (дозволяє плавно переходити з труби 32 мм на 25 мм).
Матеріал: високоякісний поліетилен (ПЕ), стійкий до корозії, ультрафіолетового випромінювання та хімічних впливів.
Тип з'єднання: компресійний (затискний).
Робочий тиск 16 Bar.
Робочий температурний діапазон: +40°C.
Переваги:
Перехід між діаметрами: дозволяє гнучко змінювати діаметр трубопроводу відповідно до потреб системи (наприклад, зменшувати діаметр на відгалуженнях).
Простота та швидкість монтажу: встановлюється без зварювання, що суттєво спрощує та прискорює роботи, не потребує спеціалізованого обладнання.
Надійність та герметичність: при правильній установці забезпечує високу якість з'єднання, стійкого до тиску та механічних навантажень.
Роз'ємне з'єднання: дозволяє легко демонтувати або перезбирати ділянку трубопроводу без пошкодження муфти чи труб.
Корозійна стійкість: полімерні матеріали не схильні до іржі, гниття та впливу агресивних хімічних речовин.
Довговічність: має тривалий термін служби, який можна порівняти з терміном експлуатації поліетиленових труб.
Економічність: зниження витрат на монтаж та обслуговування порівняно з металевими системами.
Області застосування:
Системи холодного водопостачання: поєднання труб різного діаметру, оптимізація гідравлічних характеристик мережі.
Зменшення або збільшення діаметра трубопроводу: наприклад, при переході з магістральної труби більшого діаметра на менші відгалуження, або навпаки.
Систем водопостачання: перехід між ділянками водопроводу різного перерізу.
Систем поливу та зрошення: адаптація діаметрів труб у складних системах поливу, де потрібен перехід між магістральною та розвідною мережами.
Ремонтні та монтажні роботи: швидке та зручне з'єднання труб різного діаметру без складної техніки.
Муфта редукційна ПЕ Rozma 32х25 мм є незамінним елементом для створення надійних та функціональних перехідних з'єднань між поліетиленовими трубами різного діаметру, що значно спрощує проектування та монтаж систем водопостачання та поливу.
* Комплектація і характеристики товару можуть змінюватися виробником товару без повідомлення
РУС
УКР



